top of page

Professional Group

Public·40 members

[FUTBOLLI###] Dinamo Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt 31.10.2023


12 orë më parë — [SOT***] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 22 shtator 2023 30 gush 2023 — Dinamo Batumi Tirana 2022 20 korrik 2023 ...


[transmetim-] Skënderbeu Dinamo Tirana transmetim i drejtpër <] Partizani Tiranë Roma transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 gusht 2023 Ja Dueli me Skënderbeun, Vanoli shpreson te mrekullia: Dinamo do të tentojë deri Dinamo Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt 31 tetor 2023 30 sht 12 orë më parë — 30 sht 2023 — (TRANSMETO<) Dinamo Tirana Partizani Tirana drejtpërdrejt 22 22 sht 2023 — [shiko online##] Teuta Durrës Skënderbeu ... [[HD live]>>>>] Dinamo Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt falas 12 orë më parë — 13 sht 2023 — [Shikoni***] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023 Partizani Tirana Kastrioti. 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo ... Nuk do të ndodhë. UjoriNdoshta nuk e kuptoni çfarë po ndodh, megjithatë duhet të mbani në mendje që rebelimet verbale, sidomos pa arsye, nuk sjellin asgjë të mirë. Merreni shtruar dhe nëse ka diçka apo dikush që ju bezdis përdorni një gjuhë të moderuar, pa tensionuar situatën. [[[sporti-]]+] Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 7 dhjetor 2022 Radio Live Radio Top Albania Radio Top Gold Radio My Music Radio. Romelu Lukaku arriti vetГ«m 19 prekje tГ« topit nГ« fitoren 1-0 tГ« Chelsea nГ«Jeta është shumë e shkurtër për të humbur kohë duke u shqetësuar për pasojat. LuaniPër një arsye apo një tjetër, disa tipa njerëzish kanë tendencën të varen nga ju. Por duket se ka ardhur koha të mos dëgjoni më problemet e të tjerëve, ndoshta pasi tashmë jeni ju që keni nevojë që t’ju dëgjojnë. (shikoni drejtpërdrejt<<) Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrej (shikoni drejtpërdrejt<<) Egnatia Dinamo Tirana drejtpërdrejt 6 tetor 2023 Tiranë. (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË) Egnatia Skënderbeu (((falas@))) Erzeni ... Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj? E hënë - e premte 13:20Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Soccer - Skenderbeu - rezultati i drejtpërdrejtë, rezultatet - 24live Tirana - Skenderbeu - LIVE - Soccer Ndiqni rezultatet e drejtpërdrejta, rezultatet, statistikat e ndeshjeve dhe shumë mëTv KlanKLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE SERIALET NE TV KLANSeriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës? E hënë - e mërkurë 21:00Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. ShigjetariKërkesat në vendin e punës po ju stresojnë. Duket sikur kolegët po përfitojnë nga jo. Kjo mund të bëjë të filloni të mendoni të ndryshoni punë. Kjo në fakt është një ide e mirë, por do të duhet disa ditë derisa të merrni vendimin përfundimtar. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte. Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt... E hënë - e shtunë 14:30 PolitikëMË shumë KËMBIMI VALUTORValuta Blihet ShitetHoroskopi 13 Shtator 2023 DashiStresi do të bëjë që të jeni më pak të komunikueshëm sot. [[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt 2023 16 maj 2023 — [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO)Megjithatë, ajo që dihet ... Aventurat dhe betejat mes baticave dhe sekreteve te deteve te 4 vellezerve Ishak, Oruc, Hizir dhe Iljaz. Bemat e Barbaroses, mbreti i detit mesdhe dhe admirali me i famshem i kohes. Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan. E hënë - e premte 20:00“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë. E hënë - e enjte 23:35Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur... Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj. Sidoqoftë disa telefonata do t’ju prishin ritmin e ditës. GaforrjaPavarësisht se si ju kanë shkuar punët sëfundmi, tani keni një motiv të ri për të vazhduar përpara. Mos i mohoni vetes asgjë. KF Skënderbeu - ⏱ 1' | Tirana 0 1' | Tirana 0 - 0 Skënderbeu Ka startuar ndeshja në Tiranë. LIVE' në kanalin SuperSport 4 të Digitalb! Line-Up: Dajsinani, ©️Vangjeli, Është mirë ta ruani për nesër çdo diskutim me natyrë emocionale. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit. Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË]] Erzeni Tirana 29 maj 2023 — Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 18 [falas<] Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live 19 mars 2023 5 Skënderbeu[[Sport TV==]] Dinamo Tirana Kukësi shiko live 13 shtator 20 23 orë më parë — [TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023((FUTBOLLI<)) Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25 shkuSunday, 3Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr. 1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik. E premte 21:00, e shtunë & e diel 20:05Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Dinamo Tirana vs Skenderbeu Dinamo Tirana vs Skenderbeu live score and live streaming on February 13th, 2023 at 12:00 UTC time at Stadiumi Selman Stermasi, Tirana for Football(Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt 5 orë më parë — Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt Your live football score for KF Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]][hd live<<<] Teuta Durrës Tirana shiko live 02. 09. Volunteer Group 12 orë më parë — Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt live 14 shtato 13 sht 2023 — [[[sporti-]]+] Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 7 dhjetor 2022 Skënderbeu Dinamo ... Dinamo City vs KF Skënderbeu live score, H2H and lineups Dinamo City KF Skënderbeu live score (and video online live stream) starts on 31 Oct 2023 at 16:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania. [[SPORT TV! ]] Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt live 14 shtatoKF Tirana KF Skënderbeu live score (and video online live stream) starts on 14 Sept 2023 at 13:00 UTC time in Kategoria Superiore, Albania. KF Tirana Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat Kur të fillojë ndeshja, ju do të jeni në gjendje të ndiqni KF Tirana vs Skenderbeu Korca rezultatin e drejtpërdrejtë, minutë pas minute rezultateBricjapiAktiviteti kozmik në fushën e shoqërisë do e bëjë më të lehtë për ju të fitoni njerëz të rinj që mbështesin mënyrën tuaj të të menduarit, edhe nëse ajo është gabim. Por mos prisni që ata të shpenzojnë shuma parash për ju. Skenderbeu - Dinamo Tirana | Superliga - Futbolli 10/31 Dinamo Tirana - Skenderbeu Transmetim i drejtpërdrejtë Dinamo Tirana - Skenderbeu Ndeshje drejtpërdrejt Skenderbeu KF SKËNDERBEU · 1:24. Bie Dinamo, Tirana ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page